Rss Feed


Jak líbat?

2. October, 2010 od Adam

Každý to dělal poprvé a já vám sem vypíšu 4 způsoby a rady jak líbat.

Dotyky

Co nejněžněji a nejjemněji přejíždějte svými rty po rtech partnerce/partnerovi a střídavě naklánějte hlavu ze strany na starnu. Místo rtů můžete použít i jazyk a nebo prsty. Spodní ret partnera můžete uchopit a vložit si jej mezi své rty.

Francouzskymi polibky

Zásadní chyba je vklouznutí jazyka do úst partnera bez doteků rtů. Nejdříve  partnerovi rty poznejte a až poté jazykem vklouzněte do jeho úst. Až ucítíte jeho jazyk tak lehce kolem něho kružte a nebo se dotýkejte jeho patra. Můžete také pohybovat jazykem ven a dovnitř.

Objimanu rtu

Svými rty sevřte spodní rty partnera a partnera nechte aby sevřel vaše horní rty a nebo opačně. Něžně a pomalu rty vtahujte jakoby dovnitř. Při objímání se do nich dostane mnohem více krve a rty jsou poté mnohem citlivější.

Zoubkama

Zkuste svého partnera líbat na různých částech těla a občas při tom mírně stisknout zoubky (bude-li se mu to líbit můžete i více).

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-libat/ :)
Děkujeme

1 Komentář »

  1. Imanr says:

    Dík pomohlo je to best :D

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>