Rss Feed


Jak koupit správné autožárovky a halogeny

24. July, 2012 od Sonyk-temp

Od doby, kdy se zavedlo celodenní svícení v automobilech, dochází k rychlejšímu opotřebení autožárovek. Tedy pokud jste aktivní řidič, určitě jste se s tím, že vám vyhořela jedna nebo dokonce obě žárovky, již setkali. Pokud zvažujete, že si koupíte žárovky přes internet, protože se vám nechce, či nemáte čas jít do autoprodejny, navštivte určitě webové stránky zarovky.inshop.cz.

Tento web se zabývá prodejem žárovek, halogenů, LED svítidel, právě zmíněných autožárovek a spousty jiných od značky OSRAM a je opravdovým specialistou a zároveň největším dodavatelem. Pokud si nejste jisti vhodným výběrem, rádi svým zákazníkům poradí. Na webových stránkách mají všechny druhy žárovek, halogeny a jiné druhy osvětlení přehledně rozděleny a tak se snadno zorientujete.

Žárovky se rozsvítí díky wolframovému vláknu okamžitě. Bohužel se většina energie přemění v teplo a tak bychom je měli používat v místnostech, kam nechodíme často a svítíme tam jen chvilku. Jedná se např. o sklepy, půdy, špíže a komory. V nabídce mají i žárovky OSRAM se zabarvením, které dodají místnostem nádech tlumeným světlem ve vámi vybrané barvě.

Halogenové žárovky halogeny fungují podobně jako klasické žárovky. Jejich výhodou je to, že se energie nemění tolik na teplo. Hodí se díky tomu jako bodové osvětlení, hlavní světlo v místnosti apod. Má malé rozměry a hodí se tak i jako dekorativní světlo. Pokud zvolíme správnou kombinaci a rozmístění bodového osvětlení „bodovek“, navodíme v místnosti kouzlo intimnosti. Tato světla používáme také v koupelnách.

V poslední době se nejvíce používají úsporné žárovky. Uspoří až 80% energie a jsou schopny nahradit klasické žárovky. Jsou vyráběny v nejrůznějších tvarech, velikostech a typech závitů. Mají velmi široké využití. Úsporné žárovky jsou rozlišování podle toho, zda se jedná o klasické tzv. spotřební žárovky nebo pro profesionální použití do prostor, kde je potřeba vysoké svítivosti a toho, aby žárovka byla odolná vůči častému vypínání a zapínání. Využívá se hlavně v kancelářích, obchodech a restauracích.

Navštivte určitě webové stránky zarovky.inshop.cz a vyberete si to správné osvětlení pro váš domov, auto nebo kancelář.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-koupit-spravne-autozarovky-a-halogeny/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>