Rss Feed


Jak koupit autoalarm?

28. October, 2010 od ppainter85

Jedna z věcí, ze které mají vlastníci aut neustále strach je hrozba krádeže. Zloději aut jsou stále sofistikovanější a proto jsou potřeba stále nové druhy zabezpečení. Některé nově vyráběné vozy už mají továrně nainstalovaný systém autoalarmu, ale starší vozy potřebují nějaké další přídavné zařízení.

1. První věc kterou musíme zvážit je váš rozpočet. Autoalarmy vyrábí mnoho společností ve velkém cenovém rozpětí. Vyberte určitou cenovou hranici ve které kupte to nejlepší pro vás, ale pozor nevyplatí se přespříliš šetřit. Takový autoalarm by vám nebyl moc platný.

2. Nejlepší místo na výběr je internet. Můžete si tady v klidu vybrat a porovnat jednotlivé produkty. Hodně nápomocné k případné koupi jsou uživatelské recenze. V obchodech vám většinou vychválí jenom klady, ale o záporech či vadách daného modelu raději pomlčí. Naopak recenze by měli být psány skutečnými uživateli, kteří se nesnaží nic co nejlépe prodat, ale jenom poradit. Procházení webu je také rychlejší než chodit do jednotlivých obchodů.

3. Zjistěte jaké jsou vaše konkrétní požadavky, případně které systémi již auto obsahuje. Hodně časté jsou takzvané “combo” autoalarmy, které vás v případě že se s vaším zaparkovaným autem něco stane automaticky upozorní.

4. Zavolejte do své pojišťovny a zeptejte se, zda poskytují slevy na pojistném pro vozy s kvalitním autoalarmem. Můžete se tam také zeptat, jestli vám nedoporučí nějaké konkrétní zabezpečovací systémy.

5. Je dobré rozhodnutí koupit zabezpečovací systém od renomovaného výrobce s dlouholetou praxí. Díky zpětné vazbě od svých zákazníků budou mít nejvíce informací, jak konkrétně je potřeba automobil zabezpečit a mohou tedy poskytnou největší míru ochrany v dané cenové hladině.

V případě, že potřebujete ušetřit, jde to  i takhle.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-koupit-autoalarm-2/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>