Rss Feed


Jak funguje spediční firma, její prodej a pronájem techniky a elektrického nářadí

9. December, 2012 od Sonyk-temp

V současnosti není problém sehnat spediční firmu. V každém kraji je jich několik, jen si musíte dobře vybrat. Záleží pouze na vás, jestli se rozhodnete podle referencí stálých zákazníků nebo zda dáte na doporučení svých známých.

Spediční firma JK SPED zajišťuje přepravu nákladů a prodej a výrobu vázacích a manipulačních prostředků. Po vstupu do EU se začali věnovat také modernímu elekronickémi proclívání a zpracovávají statistické hlášené intrastat. Firma působí v celních službách, dopravních službách, prodeji a výrobě vázacích prostředků a zdvihacích zařízení, zaměřila se také na prodej manipulační techniky, služby okolo manipulace s materiálem, intrastat, dodávky nářadí, nástrojů, spojovacího materiálu a osobních ochranných pracovních pomůcek. Jejich služby využívají stavební firmy, dopravci a dopravní firmy, obchodníci, dovozci a vývozci, výrobci i drobní zákazníci. Nářadí a pracovní nástroje nabízejí ve všech značkách, jako jsou upínací kurty, kotevní řetězy, textilní popruhy, speciální výrobky pro odtahovky, offroad, vozidla, sport. Vázací prostředky dodávají a vyrábějí bez příplatků za nestandard přímo na přání zákazníka. Tato firma se hlavně také věnuje manipulační technice, vazacím prostředků, různým zvedákům, zdvihadlům apod. Poskytují předprodejní a poprodejní servis, také poradenství v ohledu legislativních záležitostí, provozních zkoušek, oprav a revizí. Vše musí být provedeno s důrazem na kvalitu, bezpečnost a ekologii.

Na spediční firmu je vhodné přenést veškeré věci ohledně celních služeb. Celní zákony jsou složité, jedná se o nekonečné papírování, administrativu, zákony se mění snad každým dnem. Také často hraje roli problém s jazykovou bariérou. Proto byste toto rozhodně neměli postupovat sami, ale obrátit se na spediční firmu, která celní služby poskytuje a toto vše zvládne za vás. Orientu je se  na import a export, nabízí komplexní služby ohledně pohybu zboží, cizí jí samozřejmě není ani námořní přeprava, mezinárodní, speciální a kontejnerová přeprava, balíková služba, přeprava malých nebo kusových zásilek, spedice, logistika, celní deklarace a mnoho dalších služeb.

Firma JK SPED nabízí také osobní ochranné pracovní pomůcky, OOPP, jako jsou pracovní rukavice, pracovní oděvy, montérky, helmy, brýle, zástěry a mnoho dalších. Samozřejmostí je, že vám na přání na všechny tyto pomůcky udělají potisky vaší firmy.

Využijte služby firmy JK SPED.

 

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-funguje-spedicni-firma-jeji-prodej-a-pronajem-techniky-a-elektrickeho-naradi/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>