Rss Feed


Jak funguje slevový server?

9. June, 2013 od admin

Pravděpodobně také vy nechcete platit více peněz než je nutné a pokud můžete nakoupíte se slevou a využijete zbylé peníze lépe. Prodejci se snaží přimět kupujícího aby nakoupil v jejich obchodě a mohou toho docílit například pomocí slev na zboží ve výprodeji a nebo slev na zboží, které potřebují prodat. Pokud bude mít kupující štěstí může najít i nabídku plošné slevy a nebo poštovného zdarma. S rozvojem internetového nakupování jsou zakládány také takzvané slevové portály. Na těchto internetových stránkách jsou zobrazeny nejlepší slevy z celé řady internetových a kamenných prodejen. Může jít o slevu na nějaké zboží a nebo slevu na službu. Někdy jsou nabízeny slevy i 100% na testovací elektronický kurz apod. Kupující už pak musí sám posoudit zda se mu sleva vyplatí a zda nenakoupí jinde levněji i beze slevy.

Před nákupem v  nějaké internetové prodejně se vyplatí zjišťovat zda daná prodejna má pozitivní reference zákazníků, kteří v ní již nakupovali. Někdy samotné slevové servery jako například SlevovyKupon.net umožňují návštěvníkům a zákazníkům, kteří využili slevu aby přidali svůj komentář a zkušenost. Ne vždy jsou však komentáře a zkušenosti dostupné u každého obchodu. Proto musí kupující využít například internetových vyhledávačů jako je google.com a hleda jméno ochodu a slovo reference, zkušenosti a podobné.

Pokud ještě nemáte jisto co chcete koupit a prohledáváte seznam kupónů Slevovykupon.net, můžete zde vidět data platnosti kupónů a odkazy na vytištění či zobrazení slevového kuponu. Kupóny k vytištění by mělo stačit vytisknout na běžné tiskárně barevně pokud není uvedeno jinak a donést na kamennou prodejnu. Pokud jde o textový slevový kód, je možné jej vložit při objednávce v internetovém obchodě. Políčko pro vepsání takového slevového kódu bývá označeno například: Slevový kupón, Slevový kód a podobně. Neměli byste ho přehlédnout a bývá na stránce potvrzení objednávky a ceny.

Jak tedy postupovat pro uplatnění slevy?

1.vyhledejte slevu

použijte slevovykupon.net a nebo internetový vyhledávač

2.Uplatněte kupon

Vložte kupon, kód při objednávce do kolonky slevového kuponu

3.Ušetřete peníze

Objednávka by měla být dále “přepočítána” a měli byste vidět úsporu

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-funguje-slevovy-server/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>