Rss Feed


Jak funguje autopůjčovna

22. September, 2012 od admin

Půjčení automobilů funguje u většiny autopůjčoven podobně. V nabídce mají většinou několik typů vozidel, které půjčují na dobu od jednoho dne až třeba měsíce.

Prvním krokem je kontaktování autopůčovny například telefonicky a potvrzení dostupnosti vozu a upozornění kdy si pro automobil přijedete. Můžete také do autopůjčovny zajet přímo a auto by vám měli během pár chvil půjčit.

Druhý krok v autopůjčovně je zaplacení poplatku za půjčení auta, poplatek se autopůjčovna inkasuje většinou spíše po vrácení vozidla, dále složíte kauci nebo také vratnou zálohu na auto. To je finanční suma v rozmezí několika set korun až několika tisíc korun která je vám vrácena při odevzdání auta zpět autopůjčovně. Při půjčení se také ověřujete předložením dokladu totožnosti a řidičského průkazu a podepisuje smlouva půjčení auta která chrání jak vás tak pronajímatele.

Třetí a poslední krok je již užití automobilu. Auto pravděpodobně bude mít plnou palivovou nádrž a při vrácení buď zaplatíte rozdíl a nebo natankujete opět plnou nádrž před vrácením auta.

Jaké jsou další doplňkové služby dobrých autopůjčoven? Může to být například přistavení vozu na libovolné místo, například autopůjčovna Praha přistaví automobil v rámci Prahy zdarma a podobně. Některé autopůjčovny jako například Agile, nabízí i vyzvednutí například na letišti nebo jinde a převod na libovolné další místo i do zahraničí.

Jako příklad autopůjčovny můžeme uvést například společnost Agile Praha s.r.o. mají své internetové stránky na které naleznete odkaz v tomto článku. Výhodou internetových stránek je nepochybně možnost vidět graficky zobrazenou nabídku automobilů, ceny za půjčení a kontakty na jednom místě. Společnost agile nabízí nejen půjčení aut ale také Limousine service a Operativní leasing vozů.

www.agile.cz

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-funguje-autopujcovna/ :)
Děkujeme

1 Komentář »

  1. Autopůjčovna Praha says:

    Ještě bych připojil, že klient při vrácení vozu by si měl automobil vyfotit, natočit krátké video, ale hlavně mít v ruce doklad o předání.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>