Rss Feed


Jak být šťastná?

25. October, 2010 od canibalx

Žijeme v hektické době, kdy spěch za penězi a boj o každodenní přežití naprosto ničí vnitřní harmonii našeho rozpoložení. Kvaltem spěcháte domu, co nejrychleji poklidit po nezbedných dětech a připravit něco k snědku pro alfa samce. Vyprat prádlo, přežehlit ponožky a hurá s kafíčkem k vašemu oblíbenému pořadu, který trvá pouhých 45min. Ano 45 minut klidu a příjemného souznění. Titulky vše skončí a napětí s dalšího pracovního dne klepe na dveře. STOP. Zastavte se a zvolněte. Udělejte také něco pro sebe, nebo se z toho pominete. Článek vykukující z poza obzoru vstupuje na scénu s perfektním návodem, jak se udělat Šťastnou v 9. bodech.

Dovolená

Zkuste vybočit ze zaběhnutého stereotypu tím, že vyrazíte pryč z města. Nemusí to být zrovna na týden, postačí i víkend, kdekoliv na chatě, u známých. Konečně budete mimo dosah všedních starostí a bude jen na vás, co v příštích minutách se sebou počnete. Uvidíte, jak vás to osvěží.

Jídlo

Dopřejte si, alespoň jedno jídlo denně v naprostém klidu. Je trendem do sebe všemožnými způsoby co nejrychleji potravu naházet a pak s vypoulenýma očima kvaltovat nazpět do práce. Na tohle se vykašlete, jinak šťastná nikdy nebudete. Soustavné hltání svačin a obědů uvádí náš organismus do nepříjemné situace a tím se vám i po právu odvděčí.

Nečekejme

Šťastná budu až….. Tak na tohleto rychle zapomeňte. Buďte šťastná s tím, co máte teď a nečekejte na vysněné věci, které vám podle vás přinesou ono štěstí co ne a ne přijít. Růžové brýle zahoďte a všímejte si krás kolem sebe.

Seznam

Znáte to. Vykračujete si v krásných nových šatech po chodníku a vtom nějaký pirát silnic rozjede tu největší louži na 10km daleko a vy právě tam. Celá od bláta. Tato věc se vám vštěpí do paměti jako výhra v euromilionech. Vezměte to pro teď za druhý konec a zkuste si sepisovat věci, které vám udělali radost. Stačí pouhé podržení dveří. Po nějakém čase si seznam otevřete a pokud se budete cítit smutná, předčítejte si vněm. Uvidíte, že vám to zlepší náladu.

Hoďte to za hlavu

Nezabývejme se starostmi delší dobu než je zdrávo. Studie prokázali, že veškeré obavy, jenž máte se z 85% nenaplní. Takže hoďte to za hlavu

Romantika

Zkuste obdarovat svého partnera nevšední večeří. Děti jsou u babičky, tak zkuste vyštrachat ten červený ubrus a k němu ty zaprášené svíčky co v poličce drží knihy, aby se nesesunuly. Udělejte si romantickou večeři. Přiznejte si, kdy jste něco podobného udělala naposled. Partner bude mile překvapen a vy si to určitě užijete.

Nálady

Ženy jsou známy svou vyčítavou povahou. Někde se, s někým se pohádáme a nakonec, když z nás opadne první vztek, tak začneme vyčítat sami sobě. Mávněte nad tím rukou a řekněte si, že jste zkrátka neměla svůj den. Nepitvejte se v tom a napusťte si horkou vanu.

Nové obzory

Pokud se cítíte opuštěně, zkuste třeba zazvonit na svou sousedku a dát se sní do řeči. Najděte si nové kamarádky. Uvidíte, pokud natrefíte na správnou sousedku, že vás to učiní o další krok šťastnější. Není nad to mít po ruce někoho, s kým si můžete o čemkoliv popovídat.

Pomůcka

Nevíte kudy kam a stres se starostmi vám jsou nemilosrdně v patách. Zvolte rychlou pomoc v podobě nové knížky, hezké komedie, erot. pomůcky. Kupte si něco nového, to zaručeně potěší každou ženu.

Držte se těchto pravidel a s ničím se dlouho nezaobírejte. Žijte teď a ne v budoucnosti.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-byt-stastna/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>