Rss Feed


Jak a proč objednat prezentační stěny na výstavu, prodejní stánek apod

8. September, 2013 od admin

Reklama je nedílnou součástí prací většiny fungujících firem. Reklama je způsobem jak se dostat do podvědomí potenciálních a také existujících zákazníků. Možná, že se ve vaší firmě reklamě věnuje speciální oddělení, speciální osoba. Mezi reklamní akce některých firem patří i prezentace na  veletrzích, výstavách zaměřených na oblast ve které se pohybuje i daná firma. Marketingové oddělení jistě potřebuje vypočítat zda objednávka takového prezentačního prostoru – stánku na výstavě nezpůsobí firmě finanční ztrátu, kterou nevyrovná ani zvýšení povědomí o firmě.

Je třeba také přiznat to, že přítomností na výstavě vůbec není zaručeno toto zvýšení povědomí. Proč si to dovolím říkat? Je možné, že na výstavu a nebo jiný veletrh nepřijdou ti lidé, kteří mají zájem o produkty dané firmy a nebo ti, kteří se nepodělí s nikým jiným o produkt dané firmy. Další neméně důležitou překážkou, která ovlivňuje úspěšnost reklamy na veletrhu apod. je vzhled prodejního, prezentačního prostoru / stánku. Stánek musí něčím zaujmout hned na první pohled. Říká se totiž, že první vteřiny rozhodují o tom, zda zákazník koupí a nebo si vytvoří nějaký negativní  dojem, který zapříčiní nekoupení zboží, nedůvěru apod. Takový dojem pak chvíli trvá přebít.

Velmi důležitým prvkem každého výstavního stánku by měly být například prezentační stěny a další profesionální marketingové výstavní systémy a prvky, které prezentační systémy zahrnují. Prezentační stěny vyrábí a dodávají specializované firmy jako je například ISOFrame.cz pravděpodobně lepší bude, když se přímo na jejich internetovou stránku podíváte. Mají zde galerii prezentačních systémů, stěn. Rozhodně zde získáte inspiraci jak by váš prezentační stánek mohl vypadat. Výhodou kvalitní výstavní systémy a profesionálních prezentačních stěny nabízí, je jejich jednoduchost sestavení a praktičnost. Jednotlivé prvky jsou vyrobené tak, aby přitáhly zákazníka. Důležitý samozřejmě není pouze tvar, podoba stěny ale zejména to, čím je potištěna, jaké barvy a tvary, jaké písmo se zde vyskytuje. Pro výběr vhodného potisku je vhodné se vcítit do pozice potenciálního zákazníka, co asi hledá, jaká slova ho zaujmou. Co očekává od lidí, kteří budou prezentovat produkty firmy?

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-a-proc-objednat-prezentacni-steny-na-vystavu-prodejni-stanek-apod/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>