Rss Feed


Jak a kde si pořídit dobrý kartáč na vlasy

16. December, 2012 od Sonyk-temp

V současnosti najdete nespočet webových stránek s kadeřnickými potřebami, vlasovou kosmetikou a různými doplňky v péči o vlasy. Každý máme vlasy úplně jiné, krátké či dlouhé, husté nebo jemné, vlnité, kudrnaté nebo rovné. Spousta žen si nechává se přírodní vlasy prodlužovat pravými lidskými nebo syntetickými vlasy… Každé z těchto druhů vlasů vyžadují speciální péči a každá potřebuje trochu jinou kosmetiku.

Velkým problémem jsou často elektrizující přesušené vlasy, což je vlivem neustálého barvená vlasů na požadovanou barvu častým jevem. Doma byste měli mít nejen klasický hřeben, ale i kartáč na vlasy, protože práce s ním je velice jednoduchá. Klasickým hřebenem byste si měli vlasy rozčesávat po umytí, ale rozhodně byste neměli na mokré vlasy používat kartáč na vlasy. Vlasy by se po jeho použití lámaly, trhaly, celkově by slábly a začaly by vám hodně vypadávat. Pak už by vám nezbylo nic jiného, než použít radikální způsob a to nůžky na vlasy a dlouhé vlasy si ostříhat. Pokud se i klasickým hřebenem budou vaše mokré vlasy rozčesávat těžko, měli byste použít nějaký přípravek z vlasové kosmetiky, například leave-in krémový fluid, což je vlastně bezoplachový objemový spray pro jemné vlasy, díky kterému se vaše vlasy budou lépe rozčesávat, budou mít viditelně větší objem a budou působit hustším dojmem. Vlasům také poskytne tepelnou ochranu.

Dalším výborným kartáčem je kulatý. Pokud se s ním naučíte pracovat, dokážete s ním hotové divy. Dodáte vlasům potřebný tvar, lesk a objem. Chce to sice trochu cviku, abyste se naučili pracovat společně s fénem na vlasy v ruce jedné a s kartáčem na vlasy v ruce druhé, ale určitě se to časem naučíte. Při nákupu si můžete vybírat z různých velikostí a také podle rukojeti, která vám bude vyhovovat tak, aby vám kartáč na vlasy padl přesně do ruky.

Veškeré tyto doplňky, vlasovou kosmetiku, kartáče, natáčky na vlasy apod. nakoupíte na osvědčených webových stránkách puls.cz, která je oblíbená i profesionálními kadeřníky a má výborné recenze svých stálých zákazníků.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-a-kde-si-poridit-dobry-kartac-na-vlasy/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>