Rss Feed


Jak a kde nakoupit nábytek

12. June, 2013 od admin

Zařizujete nově byt, potřebujete doplňující nábytek? Možná se vám již omrzel starý nábytek, nevypadá dobře a možná že se vám ani nezačal líbit. Abyste se doma dobře cítili a vaše návštěvy také, bude třeba zamyslet se nad redesignem bytových pokojů – prodat starý nábytek a vymyslet nové barevné a tvarové řešení nábytku. K nábytku by se také měly vzhledově hodit další předměty v místnosti jako například koberce a závěsy. Pravděpodobně bude hrát roli zejména barevné provedení.

Pokud tedy uvažujete o nákupu nového nábytku buď si vyberete nábytek levný z dřevotřísky a nebo nábytek dražší a trvanlivější z masivu. Pojďme si říci co vlastně je nábytek z masivu a jaké má výhody x nevýhody. Nábytek z masivu je vyrobený z klasického “masivního” dřeva – nábytek se skládá z jednotlivých přířezů surového dřeva, které jsou povrchově upraveny například lakováním. Nábytek, který není označen jako “masiv” naopak může být z dřevové směsi jíž bývá tzv. dřevotříska. Dřevotříska a podobné hmoty pro výrobu nábytku jsou vlastně rozemleté zbytky dřeva spojená lepidly a dalšími materiály.

Kritérií pro nákup nábytku může mít zájemce mnoho. Například vyžaduje primárně co nejnižší cenu a dále levnou dopravu až přímo domů. Kromě ceny může zájemce o nákup vyžadovat v první řadě určitý vzhled, originální podobu, a nebo určité atypické rysy nábytku. Abyste si vybrali vyhovující kus nábytku, bude třeba buď navštívit prodejnu s nábytkem a nebo prohledávat internetové obchody. Pro nákup z internetových obchodů často lidé využívají takzvané porovnávače cen.

Obrázky jednotlivého nábytku nejen z masivu naleznete třeba na internetové stránce obchodu IDEA nábytek. Je to prodejce klasického skandinávského nábytku. Společnost má kamenné prodejny v mnoha městech české republiky. Možná ještě stihnete akci, která platí pro komody z masivu. Ceny za tyto komody IDEA jsou dostupné a zájemce si tak může pořídit kvalitní nábytek z masivu za dobrou cenu.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-a-kde-nakoupit-nabytek/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>