Rss Feed


Jak a kde najít hypoteční kalkulačku

10. June, 2013 od admin

Počítat se každý učil již na základní škole, střední škole a své znalosti si procvičujeme často i v běžném životě. Umět počítat a díky tomu ušetřit je docela užitečná znalost. Pro běžné operace nám pomůže obyčejná kalkulačka na počítači. Avšak pokud jde o tématiku hypotéka, úvěry, mohou být počty složitější a zdlouhavější. Z tohoto důvodu firmy poskytující hypotéky vytváří bezplatné kalkulačky hypoték (hypoteční kalkulačka) a umísťují je na své internetové stránky. Cílem prodejců hypoték je vytvořit co nejužitečnější a nejjednodušší prostředí pro zájemce o hypotéku. Zájemce by tedy měl svou kalkulačku hypotéky nalézt přehledně na internetové stránce dané banky a nebo nebankovní firmy. Proč nebankovní firmy? Některé typy hypoték, jako je například americká hypotéka, jsou totiž velmi podobné nebankovním půjčkám – není třeba dokládat příjmy ze zaměstnání a podobné povinnosti, které často požadují banky. Danou firmu takové doklady chrání v tom smyslu, že neposkytnou půjčku někomu, kdo se může dostat do finančních potíží se splácením, například z důvodu nezaměstnanosti a podobně.

Jestliže tedy chcete zjistit kolik zaplatíte za hypotéku, můžete navštívit například portál Kalkulacka-Hypoteka.cz. Je to tu vše docela srozumitelné. Hned na hlavní stránce vyplníte vaše Jméno, Příjmení, Email, Telefonní číslo, Kraj a také typ hypotéky.  Ještě je třeba zaškrtnout, že souhlasíte s obchodními podmínkami firmy, která tento internetový portál provozuje. Pomocí FBO.cz nemusíte získat pouze hypotéku novou, ale vypočítáte si také kolik vás bude stát refinancování hypotéky. Refinancováním hypotéky je možné získat výhodnější podmínky, než má zájemce při momentálním splácení. Pokud uvažujete o refinancování, je dobré neotálet, jelikož času, kdy je možné refinancování aktivovat není mnoho. Pro detailnější informace o refinancování a souvisejících možnostech můžete kontaktovat vaší banku a zjišťovat více informací. Také je možné kontaktovat výše zmíněný server Kalkulacka-Hypoteka.cz a zjišťovat zde, co vám mohou konkrétně nabídnout za výhodné refinancování aktuálního hypotečního úvěru.

Hypotéka kalkulačka by vám měla také pomoci zjistit jak je to s poplatky, abyste si představili za kolik kč je možné refinancování získat a kolik to pak bude stát. Před podepsáním nějaké hypoteční smlouvy je vhodné vzít si čas a smlouvu se nejdříve například doma přečíst.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-a-kde-najit-hypotecni-kalkulacku/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>