Rss Feed


HUBNĚTE ULTRAZVUKEM

24. January, 2012 od admin

Chcete si na léto zformovat postavu, ale nemáte čas trávit ve fitcentrech,  nechcete podstupovat  lékařské zákroky? Bojíte se jehel a skalpelů? Máme zde jedno z nejlepších řešení, které Vám zaručeně pomůže. Bezbolestně a s okamžitým výsledkem. Ušetříte zbytečně vyhozené deseti tisíce.

Hubněte ultrazvukem – Slimming

Procedura Slimmig byla vyvíjena několik let specialisty, kteří dosáhli odbourávání tukových buněk pomocí u ultrazvukových vln. Slimming je bezbolestná procedura, kterou zvládnete i u Vás doma.

Jak to funguje?

ultrazvuková liposukce funguje za pomocí malých proudových impulzů, které smršťují a protahují svaly, ale také napomáhá boji proti únavě a stresu. Slimming můžete užít i pro Vaši pleť. Infreaded je infračervené světlo, které napomáhá regenerovat buňky, zpevňuje pokožku, dodává větší přísun kyslíku. Předchází vzniku pigmentových skvrn, hromadění melaninu.Zabraňuje ukládání podkožního tuku. Je vhodný i pro muže.

Doporučení

Doporučuji dodržovat pitný režim, minimálně 3 litry denně. Pitný režim je pro odbourávání tukových buněk velice důležitý. Nejlepší je pít čaj lymfordren, který zakoupíte v jakékoliv lékárně. Čaj pročistí lymfatický systém, a také pomáhá zkvalitnit pleť a vnitřní stav organismu.

Závěr

Každodenně lidé bojují s nadváhou, nebo nejsou spokojeni se svou postavou. Podle mého názoru je to  jeden z nejlepších, který na našem trhu naleznete.   Tak se toho nebojte a zkuste to.

Přeji Vám štěstí a hodně shozených kilo.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/hubnete-ultrazvukem/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>