Rss Feed


Elektronická výběrová řízení

18. October, 2012 od Sonyk-temp

Elektronické aukce umožňují pomoc při výběrových řízeních a jsou ideálním nástrojem, který slouží k identifikaci nejlepšího poskytovatele a nejlepší nabídky v rámci výběrového řízení. Nástroj, který máte vždy po ruce, přesně tehdy, když potřebujete, který si můžete pronajmout na potřebnou dobu a díky kterému můžete vyjednávat s několika dodavateli, a s nímž bude celý proces výběru a související dokumentace přehledně zpracována a archivována. Jednoduše řečeno, za pomoci internetu a určitého softwaru můžete jednat o ceně toho, co poptáváte s možnými potencionálními dodavateli. Tento systém, označován jako on-line B2B můžete použít jako vlastní software pro získání vlastních kontraktů stejně tak, jako provozovat a organizovat online výběrová řízení a aukce či dražby pro třetí subjekty. Poptávajícím umožňuje získat nabízený produkt za nejvýhodnější cenu a nabízejícím svůj produkt umožňuje prodat ho za nejvyšší cenu. Příkladem mohou být i dražby.

Společnost a-net group s.r.o. je jedním z nejpovolanějších v tomto odvětví na trhu. Dává velký důraz na vývoj aplikací dle požadavků svých klientů. Starají se o všechny fáze zadaného projektu, od počáteční analýzy, přes návrh celého systému až po konečně spuštění a další spravování, servis a dohled nad funkčností softwaru, případně vychytávání chyb.Věnují se nejen elektronickým aukcím, ale také dražbám, elektronickým výběrovým řízením apod.

Hlavním zaměřením této společnosti je analýza, architektura a projektové řízení, různé webové aplikace poskytující služby vašim zákazníkům (B2C, B2B, C2C řešení), dále v současnosti hodně využívaný intranet. Intranet je vnitropodnikovým systémem pro zaměstnance. Dále podnikové informační systémy, extranet pro přístup zvenčí do firmy a také portálová řešení s CMS určená pro větší informační weby.

Hlavní výhody elektronických aukcí jsou efektivnost, jednoduchost a přehlednost, úspornost a transparentnost. Velký důraz u těchto e-aukcí je, že kromě klasického nákupu můžete stejně využít i prodej zboží, majetku a služeb. Jak vlastně taková e-aukce funguje? Firma provede přípravu, realizaci a vyhodnocování e-aukce. Dle vašich instrukcí nastaví termín začátku a délku trvání e-aukce. E-aukce se po uplynutí stanoveného času automaticky zablokuje a uzavřou se výsledky s detailem na průběh celé e-aukce. E-aukce se po uplynutí stanoveného času automaticky zablokuje a uzavřou se výsledky s detailem na průběh celé e-aukce. Tím, že jste založili e-aukci, zasíláte všem potencionálním uchazečům e-mail, ve kterém jsou uvedeny veškeré důležité informace, které potřebují uchazeči vědět, aby se mohli zúčastnit aukce. V průběhu e-aukce mohou na základě dostupných informací o průběžném stavu měnit své nabídky podle aktuálního vývoje a svých možností. Během trvání e-aukce účastnící neznají nabídky ostatních, jen vědí, jaké je jejich průběžné umístění nebo jaká je minimální, popřípadě maximální cena.

Myslíte si, že tento software pro elektronické aukce, výběrové řízení, dražby a elektronická výběrová řízení je přesně to, co jste pro vaše služby nebo výrobky potřebovali? Neváhejte se obrátit na společnost a-net group a konečně i vy budete spokojeni.

 

 

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/elektronicka-vyberova-rizeni/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>