Rss Feed


Domečky pro panenky

1. October, 2012 od Sonyk-temp

Máme tu podzim a spousta z nás pomaličku začíná plánovat co k vánocům svým blízkým. Sice je ještě brzy, ale stačí jen přemýšlet, pokoukat po obchodech nebo eshopech, co kde mají, co se líbí a co je trendem posledních měsíců. Máte doma holčičku? Tak přesně pro vás je tento článek.

Hitem posledních let jsou domečky pro panenky které koupíte na www.havaj.cz. Sice již kdysi zažily domečky pro panenky boom, ale byly postupně vyměněné za modernější hračky a domečky šly do pozadí. Nyní se opět vracejí na popředí pomyslných žebříčků oblíbenosti dětských hraček. Stále nejoblíbenější jsou dřevěné domečky pro panenky, které pomáhají díky použitému materiálu rozvíjet dětem jejich fantazii a představivost.

Dobrým typem je třípatrový dřevěný domeček pro panenky, který je nejen za vynikající cenu, ale má i ověřenou kvalitu a rozhodně vás ani vaše děti nezklame. Domeček pro panenky umožňuje dětem vytvářet představu svého budoucího domu podle vlastní fantazie. Součástí domečku je i výtah. Domeček je snadno přístupný ve všech jeho patrech. Krásné barvy rozvíjejí představivost dítěte. Mladým dívkám se budou líbit hlavně zdobené barevné pokoje a detaily nábytku. Jejich panenky mohou díky této hračce žít v opravdu překrásném domě.

Domeček pro panenky který je možné koupit na www.hawaj.cz je vyroben z velice kvalitního masivního dřeva, takže není škodlivý pro děti a nemůžou se při hraní zranit. Dokonce tento domeček byl v Německu v roce 2006 nominován na hračku roku. S tímto domečkem děti nebudou mít problém ho sestavit, dá se sestavit velice lehko. Úžasné je detailní vnitřní vybavení, terasy a dokonce výtah. Na střeše vlají vlaječky. Do domečku se vejdou panenky přibližně 32 cm veliké. V domečku je 14 zařizovacích předmětů, se kterými se domeček vybaví. Je prostorný a má 3patra. Velikostně je tedy velký přibližně jako 120 cm vysoké dítě. V 1. patře domečku pro panenky se nachází krásná ložnice, ve 2. patře najdete koupelnu a nádherně zařízený obývací pokoj. Ve 3. patře je kuchyň a koupelna. Na každém patře naleznete venkovní prostory, buď s balkonem nebo terasou.
Domeček pro panenky je kompletně vybaven. Představivost dětí se opravdu nemůže rozvíjet lepším způsobem. V domečku jsou postele, gauč, stoly, moderní interiérové doplňky jako například barové stoličky, ale také třeba diskokoule. Samozřejmostí je celkové doladění domu potištěnými stěnami a podlahami.

Pokud hledáte vhodný dárek pro své děti a chcet rozvíjet jejich představivost a zručnost, tak domeček pro panenky je tou pravou volbou.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/domecky-pro-panenky/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>