Rss Feed


Dětská hřiště Flora Servis

6. July, 2013 od admin

Děti si potřebují hrát aby rozvíjeli své sociální schopnosti a tvořivé dovednosti. Rodiče by měly aktivně dětem ve hře pomáhat aby si nové dovednosti rychle osvojili. Vynikající možností jak vytvořit prostor pro dětské hry je výstavba dětského hřiště. Malé děti ze školek by právě na dětská hřiště měli chtít chodit a těšit se na ně. Výstavba dětského hřiště nemusí být nedosažitelná investice a po průzkumu může zájemce zjistit že by na výstavbu mohl dostat i nějaký příspěvek od státu a nebo od Evropské unie. Pokud se vám podařilo zjistit možnost finanční výpomoci, prosím podělte se s dalšími zájemce o výstavbu hřiště. Pro sdílení informací můžete využít komentářů pod tímto článkem.

V České republice nalezne zájemce o výstavbu hřiště docela dlouhou řadu firem, které tyto práce provádí. Některé firmy mají pouze limitovanou nabídku a věnují se dětským hřištím pouze okrajově. Avšak jiné firmy, které by mohly zaujmout spíše pozornost jsou firmy české, které jednotlivé hrazdy, skluzavky a další prvky hřiště sami vyrábějí, následně instalují a také udržují! Tento článek bude dále rozebírat nabídku firmy FloraServis.

Česká firma FloraServis je držitelem certifikátu ISO 9001. Jde o splnění normy kvality výsledného produktu i procesu výroby. Dětská hřiště Flora Servis vyrábí a montuje nejrůznější druhy hřišť. Hřiště a nabídka firmy je navržena tak aby si zájemci mohli sestavit své hřiště a sportoviště na míru potřebám a velikosti. Jde tedy o stavebnicovou konstrukci, kdy je možné dodávat další prvky hřiště jako houpačky i později. Nemusí jít pouze o hřiště pro malé děti ale může jít i o fitness sportoviště pro dospělé a teenagery. Pro firmu není problém hřiště postavit a sestavit po celé české republice. Zákazník si může také zvolit řešení na míru. Na některé prvky poskytuje firma záruku až 10 let, na jiné prvky nižší trvanlivosti dřevěné je záruka jen několik let. Nový majitel dětského hřiště může být v případě zájmu zaškolen jak správně hřiště udržovat.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/detska-hriste-floraservis/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>