Rss Feed


Co je Pražská správa nemovitostí?

30. May, 2013 od admin

Pražská správa nemovitostí, spol. s.r.o. je společnost, která na českém realitním trhu působí již více než 20 let, od doby kdy se v Česku začalo rozvíjet demokratické podnikání roku 1991. Tato společnost s ručením omezeným se věnuje zejména nákupu, prodeji a také pronájmu nemovitostí. Do nemovitostí spadají byty, bytové domy, rodinné domy a také nebytové prostory. Oblíbené jsou také kanceláře k pronájmu, které jsou zajímavou formou investice pro investory. Tato ověřená firma nabízí v současné době již několik set bytů k pronájmu a nebo prodeji. Pronájem kanceláří a prodej nemovitostí zejména z oblastí Prahy, Kladna, Hradce Králové, Pardubic, ve Slaným a také v Odolené Vodě. Pravděpodobně budete souhlasit, že při svém výběru firmy s kterou máte spolupracovat budete vybírat podle výsledků jejich práce a také referencí klientů.

Společnost s ručením omezeným “Pražská správa nemovitostí” také realizovala úspěšné developerské projekty z nich je možné uvést například rezidenci EXPO v pražském Karlíně. V tomto bytovém projektu bylo rozprodáno téměř všech 180 bytů během prvních již 3 měsíců od zahájení prodeje. Pražská správa nemovitostí může být vhodný partner pro zájemce o investici s výnosem přibližně 2-6% za rok. Investice do bytu včetně již existující nájemní smlouvy může být dalším příspěvkem do rozmanitého portfolia investora. Cena bytů, které má společnost Pražská správa nemovitostí v nabídce se pohybuje v rozmezí přibližně jeden až tři miliony korun. jsou zde samozřejmě výjimky jako kanceláře Praha – cena závisí na umístění a kvalitě bytu.

Vedle prodeje bytů a nebytových prostor také společnost Pražská správa nemovitostí poskytuje pronájem bytových a nebytových prostor. Například majitelé bytových domů, bytů a nebo skladových prostor mohou společnost kontaktovat a dotazovat se na nabídku zajištění pronájmu svých nemovitostí. Určitě tedy neváhejte obrátit se na obchodní oddělení, kde se Vám budou věnovat kvalifikovaní realitní poradci této české společnosti.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/co-je-prazska-sprava-nemovitosti/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>