Rss Feed


Co je nezbytnou součástí pánského outfitu? Prozradíme vám to!

6. February, 2015 od admin

V dnešní době dávají muži vzhledu mnohem větší důležitost než dříve. Pokud i vy módou a trendy žijete, je třeba vědět, co by ve vašem šatníku chybět rozhodně nemělo!

Ženy touží po mužích, kteří jsou upravení, čistí a stále to jsou ještě muži. Je velice tenká hranice mezi upraveným a zženštilým mužem! Naštěstí však existuje několik věcí, které vaší mužnost zachovají a vyzdvihnou. Víte, které to jsou?

Pánský outfit aneb Aby muž stále mužem byl!

Není důležité, zda je váš styl více elegantní nebo sportovní, každý outfit potřebuje doplňky, které jednotlivé oblečení propojí v jeden ladící celek. Co si tedy pořídit?

Hodinky

Hodinky lze označit za nejdůležitější doplněk muže! Nejde ani tak o to, že ukazují čas, i když je to samozřejmě praktické, ovšem primární účel hodinek je ten estetický. Je to prostě ozdoba, kterou muži ukazují svou prestiž, společenské postavení a moc.

Pásek

Další, dalo by se říci, praktický doplněk, který brání spadnutí kalhot, ovšem více jde opět o designovou ozdobu, kterou lze obléct k obleku i běžnému oblečení. Ve svém šatníku byste měli mít elegantnější i výraznější pásky.

Šperky

Šperkem moderního muže  jsou hodinky, pásek i třeba mobilní telefon, ale v tuto chvíli se zaměříme na šperky, jako jsou pánské přívěsky, náramky nebo náušnice. tento typ ozdob je třeba vybírat s velkou pozorností. Některé provedení a zvláště ty třpytivé jsou totiž pro muže méně vhodné. Chcete-li se odlišit nošením pánské bižuterie, volte materiály, jako je například kůže, kov nebo kámen a také korálky.

Čistě pánské ozdoby

Zvýraznit své mužství lze o drobnostmi, které ženy nenosí. Jde o manžetové knoflíčky, spony na kravatu nebo kapesníček do klopy saka.

Doplňky musí outfit propojit a celkově spolu také ladit!

Je třeba myslet na to, že úspěch vašeho outfitu závisí na tom, jak dobře všechny jeho části zkombinujete. Je třeba asi uvědomit, že některé ozdoby k sobě prostě nejdou! Příkladem mohou být pánské kožené náramky, které nelze nosit spolu s hodinkami. Na vašem zápěstí je místo jen pro jedno!

Jaké šperky nosíte vy?

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/co-je-nezbytnou-soucasti-panskeho-outfitu-prozradime-vam-to/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>