Rss Feed


Co je firma Murexin?

24. July, 2013 od admin

Krátce po založení si společnost Murexin AG získala dobré jméno na trhu. Bylo to nejdříve díky jejich kvalitním službám ochrany staveb a později třeba také jako dodavatel a výrobce chemie pro stavbu – stavební chemie. Kvalitní výrobky Murexin se brzy osvědčily tak, jak je zákazníci používali a doporučovali v dalších stavebních firmách i u jednotlivců. O 64 let později firma Murexin AG splynula ve fůzi s firmou Furtenbach GmbH, která je součástí koncernu Schmid. Ve stejném období Murexin převzal firmu Durlin-Wegin, která se zabývala výrobou barev a laků. Byl to logický krok k rozšíření nabízeného spektra služeb Murexin. Nyní se firma začíná specializovat i na výrobu a prodej nátěrových hmot – barev a laků. Může nabízet zákazníkům širší spektrum služeb z jednoho místa.

V současnosti kolem roku 2013 společnost Murexin vyrábí a distribuuje stavební chemii, laky, fasádní barvy, lepidla a podobné.

Firma Murexin má také svou politiku jakosti vyráběných a distribuovaných produktů. Tato politika je v souladu se zákony a normami na kvalitu produktů. Firmu tato politika zavazuje k produkci kvalitních a méně závadných produktů co se týče vlivu na životní prostředí. Tohoto výsledku lze dosáhnout pouze pokud je dodržována optimální metodika řízení výroby na všech úrovních výrobního procesu.  Každý proces výroby vyžaduje průběžnou optimalizaci aby byly dodrženy vytyčené normy a cíle, stejně tak společnost Murexin pracuje na optimalizaci svých výrobních postupů a prací.  Zaměstnanec společnosti přebírá totiž odpovědnost za plnění předem daných kvalitativních úkolů souvisejících s jeho úsekem práce. Dodržování těchto směrnic a úkolů není dáno pouze cílem společnosti Murexin na dodržování kvality, ale je také vynuceno ekonomickými důvody a potřebou dodržovat zákonné normy jako je norma ISO 9000, kterou firma dodržuje. Ve zkratce jde o orientaci na jakost produktů, minimalizace chyb a vysoká efektivita – hospodárnost výrobních procesů – zlepšování produktů ku spokojenosti zákazníků. Stabilita a posilování pozice na trhu. Jsou to vše předpoklady úspěšného působení firmy na trhu.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/co-je-firma-murexin/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>