Rss Feed


Průvodce nakupování v Army Shopu Armik

3. May, 2013 od admin

Přemýšlíte o obnově starého vybavení do přírody, zastaralého army vybavení za nové? Díky internetu máte příležitost prohlížet army vybavení a oblečení docela pohodlně z domova a také využít pěkných slev, které internetová prodejci nabízí.

Třeba v internetovém obchodě Armik můžete vybírat z desítek kategorií zboží pro army, outdoor a příslušenství. Objednávka může být zaplacena jednoduše kreditní kartou, skrill, přes dobírku a nebo také převodem na bankovní účet. Pokud máte stejný účet jako Armik, bude objednané zboží expedováno na vaší adresu rychleji. Poštovné a balné za zboží může být zdarma při vyšší ceně objednávky a nebo také za přibližně 49kč při objednávce střední. Při nízké ceně objednávky může být poštovné asi 80kč. V mnoha eshopech je cena dopravy i 100kč, takže u Armika to máte levněji. Kromě dobírky a služeb České pošty můžete jako kupující využít také osobního odběru v Lounech a nebo služby In-Time kurýra, který by měl vše doručit druhý den.

Dodací lhůta Armiku je podobná jako má kdejaký další armyshop a nebo i jiný internetový obchod. Zboží by vám mělo dojít během 1-3 dnů. Délka dodací lhůty nezávisí jen na Armiku ale zejména na přepravní službě jako je Česká pošta. Pokud jste netrpěliví a potřebujete vědět kde se vaše zásilka zrovna nachází je tu užitečná služba České pošty – sledování pozice obchodního balíku. Nevyhovující zboží by mělo být možné během 14 dnů vrátit opět prodejci. Je to velká výhoda a ochrana kupujícího.

Army obchod Armik pořádá slevové akce pro internetové nakupující. Zájemce o slevněné zboží může získat plošně 5% slevy a nebo i denní slevu 50% na vybraný typ zboží. Tyto slevy mohou být dočasné a v čase kdy čtete tento článek nemusí být aktivní. Navštivte webovou stránku Army shop Armik abyste zjistili jaká je aktuální nabídka eshopu.

Armik je obchod s dlouhaletou Historií a s nákupem zde byste měli být dostatečně spokojení. V případě dotazů ke zboží se můžete obrátit na Armik s vašimi dotazy.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/army-shop/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>