Rss Feed


Angličtina online pro každého

23. January, 2012 od admin

Chcete porozumět cizím jazykům?  Psát, číst, komunikovat? Máme  jednoduché řešení, které si můžete udělat podle vašich představ.

Jedná se o výukové kurzy z pohodlí domova, které Vám ušetří čas a námahu. Máte na výběr z jazyků jako jsou angličtina, francouzština, němčina nebo španělština.

Jak začít ?

Podívejte se na stránku http://www.onlinejazyky.cz/ . Můžete si zdarma udělat online rozřazovací zkoušku. Poté vyberete jazyk, který chcete studovat a úrověň pokročilosti.

Kolik to zabere času ?

Jako každé učení i tato forma studia zabere čas. Stačí věnovat půl hodinu denně a budete se každým dnem zlepšovat.

Finance?

Můžete platit ročně i měsíčně. Doporučuji zaplatit roční kurz, který stojí 2990 KČ, budete se více snažit. Pokud jste student budete zvýhodněni. Při zaplacení ročního kurzu máte navíc Cambridge zkoušku nanečisto.


Správná výživa je základ! Kvalitní produkty NWA
jsou prověřenými doplňky stravy. Možnost výdělku s NWA.

Osobní zkušenost

Osobně je pro mě angličtina online skvělou příležitostí. Mezi prací a školou bych nestíhal pravidelně dojíždět na doučování. Je to tedy pro všechny, nikdo nemůže říct ,že by si půl hodinu denně nenašel. Po roce angličtiny jsem se rozhodl odletět do Anglie za prací. Pracoval jsem jako oper. Neměl jsem žádný problém s komunikací. Onlinejazyky.cz Vás opravdu připraví na všechno.

Doporučuji prostudovat kompletně stránku http://www.onlinejazyky.cz/. Online jazyky jsou vítězné řešení v soutěži internetové efektivity. Jedná se o nejefektivnější angličtinu online zahrnující studium od začátečníků po pokročilé, ale také 17 profesních specializací. On-line jazyky Vás mohou přivést až k získání mezinárodní kvalifikaci Cambridge ESOL, Hueber, DALF či DELE.

Přeji všem hodně štěstí ve studiu

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/anglictina-online-pro-kazdeho/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>