Rss Feed


Sekční garážová vrata, jak fungují a kde je získat

22. October, 2012 od admin

Pokud zařizujete novostavbu, stavíte novou garáž a podobně, pravděpodobně bude třeba také řešit systém vrat do garáže a nebo jiného prostoru. Dnes nejpoužívanějším typem vrat u nových garáží jsou takzvaná sekční vrata, znamená to že celá plocha vrat se skládá ze sekcí, tedy částí, které jsou k sobě připojené. Sekční garážová vrata jsou pak vytahována směrem nahoru a dovnitř do garáže za pomoci elektromotoru, stačí tedy stisknout tlačítko, například na dálkovém ovládání a elektromotor se zapne.

Moderní garážová vrata Univers mohou být doplněna mechanismem pro vyřazení elektromotoru a manuálním ovládáním vrat v případě výpadku elektřiny nebo výjimečné poruše elektromotoru. Jestliže máte zájem vidět tato vrata v akci, je to možné protože tato vrata jsou používána dalo by se říci ve většině případů řešení vjezdových vrat do garáží.

Doba dodání kompletního řešení garážových vrat bývá například u firmy Univers 3 týdny, firma může zajistit sestavení vrat a uvedení do provozu. Ideální je když ještě v garáži již provedena podlaha a omítky aby bylo možné zajistit přesné dosedání vrat na podlahu.

 

Více informací a odbornou pomoc naleznete také na stránce http://www.univers.cz/garazova-vrata . Děkujeme za čtení tohoto článku.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/sekcni-garazova-vrata-jak-funguji-a-kde-je-ziskat/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>