Rss Feed


S-Radiátory – Elektrické vytápění

28. March, 2013 od admin

Jednička na českém trhu v oblasti topení firma S-radiátory. Firma, která vyrábí spolehlivá elektrická topení od českého výrobce pro domácnosti i velké firmy si poradí i s atypickými prostory. Pokud máte atypický požadavek, vše s vámi vyřeší na míru a k vaší spokojenosti. Produkty, které nabízejí, čili keramické topné desky mají mnoho předností, jedny z nich jsou bezproblémový a bezúdržbový chod, pro Vás to znamená, že Vám odpadne mnoho starostí s úklidem a obsluhou.

Každý se ale zeptá, jak se výrobky firmy S-radiátory vyznačují oproti jiným produktům.

Vyznačují tím, že jsou všechny české. České produkty jsou tiché, čisté a šetrné k ekologickému prostředí. Hlavní předností produktů je ale jednoduchá obsluha, kterou zvládne úplně každý.

Nejvýkonnější radiátor s výkonem 2000 W Vám vytopí s 16-ti topnými ložisky místnost o objemu 50m3. Radiátor využívá elektrické energie, která je už dá se říct úplně všude, takže stačí zapojit a už máte teplo.

Proč byste si měli vybrat právě firmu S-radiátory?

Jejich produkty jsou novinkou jak na českém, tak i na evropském trhu kde už teď jsou velmi oblíbené. Ověřená úspora oproti ostatním způsobům vytápění je až 70% za pořizovací náklady na vytápění. To, že produkty jsou české od české firmy Vám zaručí nadstandardní záruku 5 let na všechny produkty firmy. Díky keramické vložce se teplo lépe akumuluje takže ušetříte díky lepší akumulaci tepla, menší pořizovací cenně a bezúdržbovém chodu topení. To ale není jediné plus. Další výhodou je, že každou zakázku řeší tak, aby zákazník byl spokojen. Přejete si zelené elektrické topení? Udělají vám zelené topení. Nejen že dokáží udělat jinou barvu, ale i jiný výkonový typ oproti klasické nabídce. Nemusíte si nic dokupovat, vše co potřebujete abyste mohli začít topit Vám dodají s radiátorem. Pořízení takových radiátorů je dostupné pro všechny spotřebitele.

Už jste se rozhodli kam zajdete nakoupit topení na vyhřátí Vašeho obydlí?

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/s-radiatory-elektricke-vytapeni/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>