Rss Feed


Killing Floor – Jak na Huska?

12. October, 2010 od ubuntuchosen

Jelikož takzvaný Husk je ve většině případů zodpovědný za vyvraždění vašeho teamu, rozhodl jsem se napsat o něm ne-příliš-dlouhé howto. Nech sa páčí ;-)

Schovka

Nejjednodušší taktika na Huska je, se před ním někam schovat. Tak máte protekci proti jeho trapným střelám. Potom už stačí jenom občas vyjít z úkrytu, pokusit se o headshot a nebo ho prostě nějak rozstřílet.

Sacrifice

Tento způsob je dost riskantní a v 80% nevyjde, ale pokud vyjde, získáte velký potlesk a respekt. :-D
Jelikož Husk nepatří mezi nejrychlejší a nejsilnější, má aspoň jednu výhodu (pro něj), a to střelbu na dálku. Jeho rakety dokážou ubrat víc jak polovinu hp, což mu buduje respekt od ostatních prdítek (rozuměj zombíků). Ta jeho rádoby hustá střelba se na náš poměr nabíjí dost dlouho, takže pokud si vezmeme do invu jenom pár granátů, vestu, sekeru/chainsaw a nožík, dokážeme kolem něj pobíhat a ubírat mu po 10 hp až do bezvědomí, přičemž vaši teamm8s budou oddělávat prdítka co lezou do zadku Huskovi. :-)

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/killing-floor-jak-na-huska/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>