Rss Feed


Kde si koupit dovolenou v itálii

5. April, 2013 od admin

Možná už je pro Vás práce dlouhá a rádi byste si odpočinuli někde v teple, například u moře. Čas letní dovolené zase přijde. Oblíbenými destinacemi pro letní dovolené jsou pro mnoho Čechů například Chorvatsko, Řecko a nebo Itálie. Jsou to země v nichž máme k moři nejblíže. Mořská voda je zdravá na koupání, má totiž desinfekční a detoxikační účinky. Zejména astmatici a alergici by měli poznat zlepšení dýchání a blahodárné působení slaného vzduchu na plíce. Mořská voda také čistí kůži a vytahuje z ní nečistoty.

Vhodným místem pro dovolenou v Itálii není jen mořské pobřeží ale i Italské alpy, kde je možné zažít skvělé sjezdové lyžování na velkých sjezdovkách. Italské alpy jsou vyhlášené právě kvůli svým zimním sporotvním střediskům.

Možná jste se také bavili se známými a vyprávěli vám o své dovolené v Benátkách, která je nadchla. Pokud byste se chtěli také do Benátek (Venzia)  podívat, je docela jednoduché objednat si zájezd u cestovní kanceláře. Například u NewTravel stojí dovolená v Benátkách letecky přibližně 11 tis. kč. Tato dovolená v Benátkách zahrnuje obvykle jídlo, ubytování, prohlídku města a plavbu po plavebním kanálu městem po lodi. Dovolená Itálie trvá cca 3 dny, detaily si můžete přečíst například v nabídce cestovní kanceláře NewTravel

Na dovolenou do Itálie je možné se vydat letecky a nebo autobusem. Letecky je však asi nejlepší, ceny pro leteckou dopravu se téměř vyrovnaly cenám za autobusy a tak můžete díky letadlu uspořit čas a cestovat mnohem pohodlněji. CK jako newtravel nabízejí klasické zájezdy s objednávkou dopředu a také last minute Itálie zlevněné zájezdy kdy odjíždíte na zakoupenou dovolenou již během dneška, zítřka a podobně. Lastminute zájezdy Itálie jsou zlevněné protože CK nenašla dostatek zájemců na daný termín. Vy toho můžete využít a vyrazit na dovolenou levněji a bez čekání.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/kde-si-koupit-dovolenou-v-italii/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>