Rss Feed


Jak vyčistit displej telefonu?

1. November, 2010 od Bobestom

Tento článek bude pravděpodobně zajímat především majitele telefonů s dotykovým displejem. Znáte to … věčně čistíte zamatlaný displej a po pár dnech pod lampičkou zjistíte, že na něm jsou drobné škrábanečky, které už nelze odstranit. Naopak jich bude čím dál více přibývat.

V tomto článku se dozvíte, jak se těmto problémům vyhnout. :)

1)Na sucho:

Displej telefonu otřeme a vyleštíme jemným hadříkem určeným právě k čištění obrazovek notebooků, telefonů a televizí. Během čištění na displej můžeme i dýchnout.

Nedoporučuji displej čistit například trikem, nebo kapesníkem. Po rychlém ošmudlání se vám zdá, že je vše v pořádku. Když se však kouknete na displej na přímém slunci, nebo pod zářivkou, uvidíte jemné šrámy.

Prodávají se také malá leštítka na displeje (většinou s očkem díky kterému si ho můežete přichytit rovnou na svůj telefon), jenž vypadají jako malé polštářky. V tomto případě kruhovými pohyby displej vyčistíme.

2)Čistícím roztokem:

Tento roztok se prodává především ve spreji, stojí kolem sto korun a bývá k němu přidáván onen jemný hadřík, kterým roztok po displeje rozetřete a poté vyleštíte. Výsledek bývá velice pěkný. Dobré zkušenosti mám například s roztoky značky Hama.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-vycistit-displej-telefonu/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>