Rss Feed


Jak vybrat ty správné lego hračky pro Vaše dítě?

10. November, 2014 od admin

Stavebnice Lego bezesporu patří k těm nejprodávanějším stavebnicím. Díky jedinečnému a patentovanému způsobu spojování kostek a příběhu je u dětí velmi oblíbená. Děti milují akci a o tu není v Lego světě nouze. Lego nabízí nespočet variací a příběhů. Děti si tak mohou hrát pokaždé na něco jiného a to je tolik baví. Jak ale vybrat ty správné Lego hračky? Je pravda, že z tak širokého výběru může být výběr té správné stavebnice poněkud matoucí. Některé série jsou svým obsahem jednodušší, jiné zase složitější. Každá obsahuje pokaždé jiný příběh. Proto Lego společnost na každé krabici uvádí věkovou kategorii, pro niž je určena.

Každá série Lego stavebnic má něco do sebe

Vybírat můžete z Lego sérií, jako jsou Lego Ninjago, Chima, Friends, Lego princezny, Lego Technic, Lego Super Heroes a dalších sérií. Každou z nich spojuje jedna věc – příběh. S každou sérií Lego stavebnic se můžete těšit na dobrodružství a akci. Nuda nemá u Lego stavebnic žádnou šanci! Když však váháte, jakou nadělit vašim dětem pod stromečkem, klidně vám doporučíme sérii Lego City. Tato série je oblíbená u všech dětí každého věku. Nabízí totiž reálný pohled na svět. Dítě tak může být policistou, hasičem, jeřábníkem, vyzkoušet může jakékoliv povolání.

Série Lego City – pro kluka i pro holku

Ze všech sérií Lego stavebnic se právě Lego City asi nejvíce přibližuje reálnému světu. Série je určená dětem od 5-12 let a k sestavení nabízí méně či více složité stroje a stavby. Děti si tak mohou postavit hasičské auto, důl, těžební stroje, policejní auto i stanici a další skvělé stroje a stavby. Dětem přibližuje reálný život tím, že k sestavení nabízí pouze takové stroje a stavby, které běžně najdete všude kolem vás. Vesmírné stroje a ničivé rakety zde opravdu nehledejte!

Policistou i hasičem v jeden den a v bezpečí pokojíčku!

Se sérií Lego City si tak děti vyzkouší profesi policisty i jízdu hasičským autem. Vyzkouší si práci bagristy a pak mohou vzlétnou vrtulníkem. Kolik sérií Lego City existuje, tolik příběhů může vaše dítě zažít. S Lego City tak získává povědomí o záchranných jednotkách a o jejich důležitosti pro každého obyvatele městečka.
Série je pro svůj univerzální a reálný příběh vhodná jak pro kluky i holky. Kdo říká, že se holčička nemůže projet v hasičském autě či vzlétnout vrtulníkem? Lego tak přináší zábavu všem dětem.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-vybrat-ty-spravne-lego-hracky-pro-vase-dite/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>