Rss Feed


Jak to funguje v Autosklo Praha – katalog Autosklo servisů v Praze

2. August, 2012 od Sonyk-temp

Na dobré autoservisy v dnešní době narazíte na každém kroku. Díky nim už není výměna rozbitého autoskla ničím, co by vám dělalo problém s používáním auta několik týdnu. Spousta autoservisů je k dispozici již 24hodin a 7 dní v týdnu a jsou ochotni vyjít vstříc svým zákazníkům.

Web autosklo-praha.cz je největším katalogem autosklo servisů v Praze a v České republice vůbec. Díky němu se i po takto nepříjemné události, jakou je rozbití autoskla na vašem vozidle, dostanete zpět brzy na silnici. Autoservisy vyměňující autosklo, které najdete na tomto webu, pracují efektivně, pohodlně a rychle. Jsou to autorizované servisy, které spolupracují s největšími pojišťovnami v České republice, jako jsou Allianz, Kooperativa, UNIQA a další.

Tyto autoservisy nejen, že autoskla vyměňují, ale také je opravují. Jsou schopni menší praskliny či oděrky opravit tak, že obnoví strukturu čelního skla, aby zabránili šíření poškození, vada není skoro viditelná a vše je hotovo do hodiny a nemusíte si nechávat měnit AUTOSKLO, což je finančně nákladný zásah do vozidla.

Většina autoservisů má skladem autoskla nejrůznějších značek a druhů, takže nedochází k prodlevám při případné výměně autoskla. Zákazníci těchto autoservisů vám vyjdou vstříc ve všech směrech, poradí vám, co je potřeba, jaké autosklo Praha byste měli zvolit, a také vám pomohou s vyřízením pojistné události. Vše vyřeší s vaší pojišťovnou, dodají veškeré informace a spolupracují s likvidátorem, který obstará fotodokumentaci, ke které se potom vztahuje pojistná událost. Fakturu, kterou vystaví autoservis, proplatí přímo vaše pojišťovna nebo pojišťovna viníka autonehody. Servis Autosklo Praha 7 za vás vše vyřídí s pojišťovnou, vymění odborně autosklo a vám už předají automobil a kompletně novým autosklem.

Pokud budete mít zájem, můžete si nechat udělat tónované autosklo Praha 8, které jste dříve neměli. A nemusíte se bát, samozřejmostí je získání homologačního certifikátu s atestem Ministerstva dopravy České republiky. Pokud jste nebyli pojištěni, vyjde vám autosklo servis vstříc a nabídne vám velice výhodné ceny. Všechny autosklo servisy mají k nahlédnutí aktuální ceníky, které vám zaměstnanci rádi vysvětlí a připraví vás na to, jakou finanční hodnotu bude mít oprava čelního skla nebo případného tónování.

Prodej a montáž autoskel je samozřejmě nabízen na všechny druhy vozidel, až už jde o osobní automobily, nákladní automobily, ale také o autobusy, dodávky nebo zemědělskou techniku.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-to-funguje-v-autosklo-praha-katalog-autosklo-servisu-v-praze/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>