Rss Feed


Jak srovnat povinné ručení na internetu

22. October, 2012 od admin

Srovnání povinného ručení, co a jak

Srovnání povinného ručení je rozhodně dobrý krok pokud potřebujete vybrat vhodné povinné ručení. Povinné ručení musí ze zákona platit každý majitel automobilu nebo motocyklu a je to výdaj který může v případě havárie pokrýt škody vzniklé na automobilu. Pokud jste se již o online porovnání povinného ručení zajímali, víte že na internetu existují desítka a možná ještě více portálů které vám umožnují porovnávat nabídky různých českých pojišťoven.

Pojišťoven které v česku nabízejí povinné ručení je alespoň 15. Služby které tyto pojišťovny nabízejí se dost podobají, je ale dobré zajistit si pojišťění u firmy, která je na trhu zavedená, má dobrý klientský servis a také dobrou cenu. Využijte tedy k výběru vhodného povinného ručení pro tento a následující rok například portál TopSrovnani.cz který porovnává nejdůležitější hráče na trhu. Vyberete si tu nejlepší cenu abyste nemuseli zbytečně platit nic navíc. Mnoho pojišťoven vám dá slevu na povinné ručení pokud můžete prokázat že jste jezdili dlouhodu dobu bez nehod. Slevy mohou jít až do desítek procent tak si určitě zjistěte zda i Vy můžete nějakou slevu získat.

TopSrovnani – výborné srovnání povinného ručení a dalších služeb

Výše zmíněné srovnání povinného ručení vám určitě dá zajímavé tipy a nasměruje vás na vhodnou pojišťovnu u které si toto povinné pojištění budete moci zajistit. Až web Topsrovnani.cz navštívíte zjistíte že tento skvělý portál dokáže porovnávat i další služby jako například cena plynu pro domácnost a dokáže vám tak ušetřit  další peníze.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-srovnat-povinne-ruceni-na-internetu/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>