Rss Feed


Jak sjednat povinné ručení výhodně po internetu?

18. December, 2012 od admin

Možná se shodneme že dnešní doba je pro většinu lidí uspěchaná a kvůli dlouhé pracovní době a dalším povinnostem není pro mnoho lidí jednoduché najít si čas na věci jako je zařizování povinného ručení a čekání někde na pobočce pojišťovny. Mnoho firem toto ví a proto využívají moderní technologie jako je například internet k úkonům jako je například zřízení povinného ručení nepřímo elektronickou cestou – přes internet. Zřízení povinného ručení přes internet tak bývá spíše otázkou minut než hodin.

Nevím jeslti jste slyšeli o internetových srovnávačích cen. Velmi známá je například heureka.cz která sjednává ceny zboží v e-shopech. Podobné srovnávače existují i v oblasti povinného ručení. Drtivá většina těchto srovnávačů porovnává nejznámějších cca 10-15 pojišťoven poskytující povinné ručení online.

Jaký je postup například na serveru KlikPojištění?

  1. Vyplnění online formuláře s detaily o Vás a vašem autě. (5-10 minut)
  2. Vyhodnocení zaslaných údajů a zobrazení cenových nabídek všech pojišťoven (1-5 minut)
  3. Podepsání smlouvy online s vámi vybranou pojišťovnou (1-5 minut)
  4. Platba (1-5 minut)

Po zaplacení obdržíte obratem email s kopií vaší zelené karty. Další pracovní den by vám měla přijít zelená karta poštou na vaší adresu. Doufám že vám tento návod jak sjednat povinné ručení online zjednoduší práci a ušetří peníze. Negarantuji však že tento návod bude funkční v době kdy čtete tento článek.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-sjednat-povinne-ruceni-vyhodne-po-internetu/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>