Rss Feed


Jak si zařídit reklamní a dárkové předměty?

20. February, 2013 od admin

Pokud máte firmu, živnost a nebo se staráte o reklamu, možná víte, že jedním ze způsobů jak se dostat zákazníkovi do podvědomí je reklama. Reklama může mít nepřeberné množství podob. Například známe reklamu televizní, papírové billboardy, reklamu na automobilech a nebo třeba reklamní sdělení na propisovací tužce. V podstatě jde o to, dostat se Vaší cílové skupině na oči a do podvědomí co nejlevněji.

Jako firma jste pravděpodobně vyzkoušeli již mnoho způsob reklamy, placené inzerce v regionálním zpravodaji a nebo inzerce v tématickém časopise. Často bývá také využívána inzerce na internetu, formou bannerů a podobně.

Reklamní a dárkové předměty

Další nenahraditelnou reklamní možností jsou reklamní předměty a dárkové předměty s firemním logem, či reklamním sdělením. Způsob šíření reklamních předmětů záleží na typu a povaze dárkového předmětu. některé předměty budete chtít dát stálým zákazníkům jako pozornost. Některé levné reklamní předměty, jako například igelitové tašky, budete chtít rozšířit hromadněji možná i mezi potenciální zákazníky.

Možnost nákupu předmětů z e-shopu

Jestliže ještě nejste rozhodnuti o tom jaké reklamní a dárkové předměty si zvolit pro kterou příležitost, můžete pro inspiraci navštívit webové stránky firmy, která se prodejem a potiskem reklamních předmětů zabývá. Jednou z takových firem je Czech Image Group .s.r.o., jejich webové stránky mě zaujaly a najdete je na adrese czechimage.cz. V podstatě jde o internetový obchod, s obrázky nepřeberného množství reklamních předmětů. Předměty v e-shopu jsou profesionálně nafocené a seřazené tématicky do kategorií.

Objednávka reklamního předmětu

Jakmile získáte inspiraci, je vhodné přemýšlet nad způsobem šíření takového předmětu a kdo by ho měl podle vás dostat aby došlo k co nejvyšší efektivitě reklamy. V e-shopu si dále spočítejte kolik kč Vás bude stát reklamní potisk, logem vaší firmy. Je možné si vybrat jednobarevný a nebo plno-barevný potisk. Dotazy a logo, ideálně ve vektorovém formátu můžete směřovat na emailovou adresu uvedenou u detailů produktu.

Po odeslání a potvrzení Vaší objednávky vás kontaktuje obchodní zástupce, kterému budete moci upřesnit požadavky a podklady pro potisk. Firma může poskytnout pomoc při vytvoření reklamní kampaně šité na míru vašim potřebám.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-si-zaridit-reklamni-a-darkove-predmety/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>