Rss Feed


Jak randit se starší ženou?

10. October, 2010 od Karis

Dříve nebyla představa randění se staršími ženami příliš vítána. Nicméně dnes to mladým mužům dává více možností v navazování vztahů. Sem tam se sice ještě objeví sarkastická poznámka, ale obecně vzato to lidi už tolik nešokuje. Samozřejmě je několik věcí, které byste si měli pamatovat, aby se vaše randění neminulo s úspěchem. Zde je pár tipů.

Vyhnete se recim o veku

Jestliže žena toto téma nenadhodí sama, věk by určitě neměl být tématem vašich rozhovorů. Určitě od vás neočekává, že o tom budete mluvit. I když se zralé ženy budou pokoušet dělat, že se jich to nedotýká, pravou je, že je to citlivé místo většiny žen. Pokud už musíte mluvit o věku, dbejte na to, abyste do toho přidali i trochu humoru.

Budte muz, ne kluk

Můžete být mladší, to však neznamená, že s vámi musí být zacházeno jako s malým klukem. Předveďte vaší míru znalostí, aby pochopila, že i když nemáte tolik životních zkušeností jako ona, jste rozumný a vnímající muž. Mnoho starších žen vidí mladší muže jako své “hračky”, ukažte jí, že vy jí nejste. Dělejte moudrá rozhodnutí. Ukažte, že jste schopen se o sebe postarat a být zodpovědný ve všech aspektech.

Sezente si praci

Peníze, to je to první na co lidé pomyslí, když vás uvidí se stýkat se starší ženou. Tak jim dokažte, že se mýlí. Hledejte práci a budujte si kariéru. Možná bude nosit stále o něco víc peněz než vy, ale alespoň nebudete vnímán jako příživník. Nanejvýš trapné je, když jí například necháte platit jídlo pokaždé, když si někam vyjdete.

Ocekavejte, ze bude prebirat kontrolu

Kvůli jejímu věku a životním zkušenostem bude mít starší žena tendence být manipulovativní. To může být trochu problematické, zvláště jestli jste vy, ten kdo chce ovládat vztah. Možná se vás začne ptát na vaši schopnost řídit vztah, ale pokud jste jí už zprvu dokázali, že jste chytří a ne jen mladíček na hraní, zřejmě ví že ano.

Nechte ji, ucit se od vas

Přestože může vypadat, že už zná všechno co znát potřebuje, stále jsou věci, které se od vás může naučit. Uveďte jí do vašeho světa – do vašich koníčku, vkusu, sportů. A umožněte jí mluvit zase o jejím světě a její generaci. Pro ní to bude milá příležitost a pro vás výhoda, ukázat vaši citlivost a inteligenci nejenom jako muž, ale především jako člověk.

Na závěr bych dodal, že nikdy neberte ohled na posmívání se ze stran kamarádů a rodiny. Oni zřejmě vůbec nemají potuchy a nechtějí přijmout, že v dnešním světe je takový vztah už normální.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-randit-se-starsi-zenou/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>