Rss Feed


Jak požádat dívku o telefonní číslo?

5. October, 2010 od strny

Požádat dívku o telefonní číslo může být poměrně snadné, nebo velmi těžké v závislosti na situaci. Doufám že vám tyto tipy pomohou získat telefonní číslo, možná i delší přátelství.

Kratke setkani

  1. Riskovat. Při krátkých setkáních můžete mít jen jednu šanci získat číslo. Možná je to v supermarketu, posezení v kavárně nebo na chodbě ve škole. Klíčem k těmto setkání je důvěra. Stát nebo sedět rovně, dívat se do očí, úsměv a být přátelský.
  2. Ve většině případů budete chtít založit malou konverzaci, než se zeptáte dívky na číslo. Často můžete použit některá témata ze svého okolí. Jste na čerpácí stanici? Můžete komentovat její auto, dopravu, ceny benzínu, nebo dokonce i počasí. Pokud jste ve škole, tam je velký potenciál, tak buďte originální.
  3. Pokračujte v konverzaci. Jedná se o krátké setkání, vaše konverzace nebude moci trvat dlouho. Naštěstí toto můžete použít ke svému prospěchu. Pokud jste měli dobrý rozhovor o pouhých 30 sekundách, je pravděpodobné, že budete chtít vědět víc. Teď je ten správný čas požádat o její telefonní číslo. Nemůžete si povídat v supermarketu celý den, takže nejlepší způsob, jak pokračovat v konverzaci je po telefonu nebo u večeře.

Tipy

  • Lidé milují, když s někým jsou, nebo pokud si mohou alespoň popovídat – nebojte se promluvit na cizí lidi.
  • Zkuste se zeptat, na otázky s možností dlouhé odpovědi, zejména v krátkém setkání. Odpovědi typu “ano” nebo “ne” mohou rychlé zastavit konverzaci. Místo toho, abyste se zeptali “Líbí se vám počasí,” se zeptejte “Jak využíváte toto počasí?”
  • Je možné, že prostě nebude mít zájem, bez ohledu na to co říkáte.
  • To, že vám dá dívka její číslo, neznamená, že o vás má vážný zájem. Získání telefoního čísla je prostě dobrý způsob, jak začít budovat vztah.
Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-pozadat-divku-o-telefonni-cislo/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>