Rss Feed


Jak posilovat?

19. October, 2010 od shootThemUp

Poprvé v posilovně…

Jestli jste poprvé v posilovně, tak byste se měli zaměřit na určitou část těla (ruce a prsa, prsa a břicho, břicho a nohy, břichod a záda…). Nezapomeňte, že pokud chcete vidět výsledky, tak musíte cvičit pravidelně- Pokud chcete začít chodít do posilovny pro rychlí růst svalů. tak bych doporučil protejnové nápoje nebo anabolické steroidy (pokud se smíříte s tím, že vám steroidy zníčí většinu orgánů, budete impotentní a nadmíru agresivní, takže bych radši zůstal u protejnových nápojů). Pro ženy bych doporučil používat činky s nižší váhou a dělat delší a víc sérií, protože není moc sexy když vám narostou široká ramena. Muži by si zase měli najít váhu, pod kterou cítí že se svaly napínají a unavují. Každopádně byste to neměli přehánět, první dva měsíce použíte k celkovému posílení těla a až když pořádně pořádně poznáte jakou máte míru, kolik unesete apod… tak přidávejte váhu.

Doporučil bych si na doma koupit dvě činky, na protáhnutí po ránu, odpoledne, atd…

Přeji všem všem hodně štěstí v posilování a po pár návštěvách posilovny, když si zafixujete správnou metodu to pude samo ;) .

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-posilovat/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>