Rss Feed


Jak najít nejlevnější havarijní pojištění

28. October, 2012 od admin

Chceme li si zajistit havarijní pojištění, většina z nás buď zavolá do pojišťovny jejíž klientem již je, nebo do pojišťovny kterou si vybaví že viděli její reklamu na havarijní pojištění a přijde jim jako seriózní firma. Možná se také zeptáme svých známých u koho mají uzavřené své pojištění havárie, tedy bude to doporučení od známého. Jestliže používáme často internet a známe jeho výhody, možná nás napadne že bychom mohli do internetového vyhledávače zadat dotaz například “kde zajistit nejlevnější havarijní pojištění” a nebo “srovnání / porovnání havarijního pojištění“.

Co děláme když chceme havarijní pojištění

1. Kontaktujeme pojišťovnu jejímž jsme klientem
2. Zeptáme se známého co on používá doporučení
3. Vybavíme si pojišťovnu jejíž reklamu či inzerát jsme viděli a přijde nám jako spolehlivá
4.  Použijeme internet abychom našli nejlevnější pojištění a nebo srovnání havarijního pojištění

Ale co vlastně havarijní pojištění je a proč bychom ho měli mít uzavřené?

Co to je: Ano, je to další druh pojištění kdy platíme měsíční pojistné pojišťovně. Tato pojišťovna nám v případě pojistné události vyplatí škodu která byla na autě způsobena. Toto pojištění ze zákona není povinné.

Co vše je pojištěno: Většinou je do pojištění zahrnuto: poškození auta z důvodu havárie nezaviněné, zaviněné, vandalismu, přírodní katastrofy (avšak zde to platí jen na určité nehody). Informujte se pak u vybrané pojišťovny co vše má uvedené jako pojistné události které havarijní pojištění kryje.

Proč ho uzavřít: Pokud jste rizikový řidič který přímo přitahuje různé nehody a škody, možná uznáte že ušetříte pokud si havarijní pojištění zřídíte.

Kde porovnat nejlevnější havarijní pojištění

Internet je výborný nástroj k analýzám a porovnání. Zkuste schválně použít internetový vyhledávač jako google.cz a zadejte své dotazy ohledně tohoto havarijního pojištění. Můžete také využít přímo některý z portálů které pojištění srovnává. Jendím z těch zajímavějších které je možné doporučit je uveden pod odkazem v tomto článku.

Doufám že vám tento článek pomohl najít nejlevnější havarijní pojištění. Pokud máte nějaké připomínky k tomuto článku, dotazy a nebo nápady, uveďte je do komentáře k tomuto článku. Děkuji

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-najit-nejlevnejsi-havarijni-pojisteni/ :)
Děkujeme

1 Komentář »

  1. Michal says:

    Dobrý den,

    článek je stručný a vyztížný. Chci si zařídit havarijní pojištění ale ještě nevím u jaké pojištovny. Budu hledat na internetu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>