Rss Feed


Jak na servis a úpravy auta v Brně?

4. March, 2013 od admin

Brno je krásné město a pokud zde žijete, je možné že budete potřebovat servisní kontrolu a nebo nechat opravit vaše auto. Tento článek pojednává zejména o široké nabídce služeb společnosti Autodílny Kočer s.r.o. – autoservis Brno. Každého Brněnského motoristu čekají povinné technické kontroly na STK a emise. Je to zápis do malého technického průkazu a osvědčení o emisích které řidič stále vozí při sobě. Dále dostaneme značky, které jsou povinně nalepeny na registrační značku.

Pokud máte nový automobil s účinným spalováním s nízkými emisemi nedělají vám STK kontroly a emise starosti, avšak u starších aut mohou používáním vozidla vzniknout různé vady a chyby na automobilu a zároveň nesprávnou údržbou a nekvalitními oleji může být rychleji opotřebován motor. Aby vozidlo prošlo stanicí technické kontroly, je proto vhodné navštívit po objednání autoservis v Brně na pravidelnou prohlídku a provedení potřebných úprav a údržeb. Já mám rád když firma nabízí široké spektrum služeb, takže je možné udělat všechny úkony související s autem při jedné návštěvě na jednom místě. Právě v případě STK nabízí firmy – mezi nimi i Autodílny Kočer s.r.o. jak službu přípravu auta na STK, tak i zajištění samotné kontroly a měření emisí.

Jednou z hlavních činností firmy je také renovace veteránů a přestavba automobilů na ethanol E85 – levnější pohonná hmota pro benzinové motory, vyšší výkon, nižší emise atd atd. Ušetřit v době psaní tohoto článku je možné přibližně 10kč na litr paliva! Tento ethanol není možné koupit na každé čerpací stanici, ale zájemce si může pomocí internetu snadno zjistit na kterých místech bude moci tankovat po české republice. Vše je možné zjistit přes internet, který se dá zprovoznit i z mobilního telefonu. Můžete se na detaily informovat i ve firmě Autodílny Kočer, tyto přestavby provádějí a mají s tím zkušenosti.

Firma Kočer – autoservis Brno dále na Vaše přání provede na autě klasické servisní úpravy, seznam možných servisních prací je přehledně uvedený na web stránkách firmy. Jsou zde i karosářské práce Brno, montáž tažného zařízení, pneuservis, výměna autoskla a další práce které nemusí být vždy samozřejmostí.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-na-servis-a-upravy-auta-v-brne/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>