Rss Feed


Jak na pronájem skladů – průmyslové nemovitosti

15. January, 2013 od admin

Zejména obchodní řetězce, internetové obchody, běžné kamenné prodejny a jiní obchodníci potřebují snížit náklady opakující se import zboží ze zahraničí a nebo je jednodušší nakoupit ve velkém či za výhodnou cenu. Zboží je pak třeba udržovat ve vlastním skladě nebo mezi-skladě. Není však vždy jednoduché a finančně dostupné postavit vlastní skladovací prostory a haly. Díky soukromým podnikatelům i velkým mezinárodním firmám jako je například Cushman & Wakefield je možné si skladovací prostory krátkodobě i dlouhodobě pronajmout. Většina firem také nabízí i dodatečné služby jako například expedice a rozesílání uskladněného zboží.

Třeba společnost Cushman & Wakefield pokud si přejete investovat do nákupu pozemků a nebo výstavby skladovacích prostor vám poradí a zprostředkuje nákup nemovitosti a finanční náležitosti s tím spojené. Tato firma provádí analýzu všech aspektů rentability a provádí strategické plánování ohledně investice do průmyslových nemovitostí a pronájmu skladů. Je to celosvětově největší poradenská firma v této oblasti průmyslových nemovitostí. Komplexní řešení této světové firmy umožňují také finanční služby jako je financování nákupu a pronájmu nemovitostí. Zajišťuje makléřské služby při prodeji a nákupu průmyslových nemovitostí pro nákup skladů a investování do pozemků pro výstavbu skladů a dalších průmyslových staveb.

Výhodou velké firmy s téměř stoletou historií a působností v 58 zemích světa je jistě velká znalost prostředí a zvláště možnost globálního řešení pronájmu a prodeje průmyslových nemovitostí s ohledem na maximální rentabilitu a úsporu financí.

Jste-li majitelem půdy a nebo máte zájem o její nákup pro průmyslové využití, zkuste kontaktovat firmu Cushman & Wakefield protože by Vám mohli pomoci zhodnotit Váš stávající nemovitý majetek, díky službě Poradenství při nákupu a prodeji pozemků a komplexní analýze prostředí můžete nechat všechny související starosti na profesionální firmě.

Jestliže se zajímáte o pronájem skladových prostorů, firma nabízí sklady ústí, skladové prostory v Praze, Brně, Ostravě, Plzni a nebo Pardubicích.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-na-pronajem-skladu-prumyslove-nemovitosti/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>