Rss Feed


Jak na hezčí pleť?

25. October, 2010 od canibalx

Jak za velmi krátkou dobu a přitom bez úsilí zdokonalit svou pleť, tak aby si toho všimlo okolí a vy jste měla skvělý pocit ze sebe sama? Jednoduše stačit tomuto postupu věnovat 5 dní a uvidíte sami, že jde o zcela výjimečný návod.

1. den – potraviny

Udělejte si chvilku času a zaběhněte do vašeho oblíbeného supermarketu pro zdravé potraviny, které by měli vaší lednici zdobit i bez našeho přičinění. Zaměřte se na Vitamin A – tuňák, játra, mrkev, špenát, polníček, brokolice. Tato strava urychluje obnovu buněk. Nezapomeňte na pitný režim. Nedostatek tekutin totiž prohlubuje naše vrásky a naše pleť tím rychleji stárne.

2. den – peeling

Dnes se ihned po ránu pustíme do očisťujícího programu. Začněte jemným gelem nebo mlékem, po té se vrhneme na peeling. Nejlepší variantou pro zralejší pleť je ten s ovocnou kyselinou nebo s mikrokuličkami Je o dost šetrnější než li peeling s velkými abrazivními zrny. Zbavíme se tak přebytečných odumřelých šupin a skvěle si prokrvíme pleť. Po peelingu je pokožka ideálně připravená vstřebávat hydratační krémy. Nebojte se a naneste ho v silnější vrstvě.

3. den – uvolněte se

Pro tentokrát se necháme trošku rozmazlovat. Po očištění na pokožku naneste hydratační masku a nechte se unášet relaxační muzikou. Pohodlně se usaďte a na nic nemyslete. Nezapomeňte na kvalitní spánek, který by měl být v minimální 9. hodinové délce. Tajemství spánku se oddává i nejedna modelka, která moc dobře ví, že jde o zázračný způsob, jak si udržet mladistvý vzhled. Pomožte si navíc nočním krémem.

4. den – Sport a sauna

Dneska se vydáme za bohatostí kyslíku. O nejúčinnější prokrvení vaší pokožky se postará mocný pohyb. Zasportujte si, alespoň na 30 minut. Je úplně jedno jaký druh sportu zvolíte. Ideální je i chůze, běh, jízda na kole. Nažeňte životodárný kyslík do svých plic, odkud se dostane i do celého těla. Skvělou volbou je i návštěva sauny, která vám napomůže odstranit škodlivé látky z těla.

5. den – Masáž

V poslední den se zaměříme na masáž obličeje. Naneste si po očištění pleti hydratační krém a pusťte se do toho. Jde o ideální způsob prokrvení pokožky. Masáž provádějte dlaněmi od nosu přes tváře směrem k uším. Ukazováček se vějířovitým pohybem postará o čelo. Prsteníček a prostředníček zase propůjčete dráze mezi nosem a kořínky vlasů. Půlkruhy vytvářejte kolem úst. Vaše pleť se po pěti dnech viditelně změní a vy budete svědky nečekaného vylepšení.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-na-hezci-plet-2/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>