Rss Feed


Jak je možné si zrenovovat byt – nápady?

23. July, 2013 od admin

Možná se Vám stalo to, že jste se na váš byt podívali trochu detailněji a zjistili jste, že spoustu věcí by chtělo změnit, vyměnit, opravit, vyčistit, nalakovat atd. všechny tyto domácí práce může každý provést s trochou přípravy a trochou našetřených peněz. Ne mnoho lidí si však může dovolit prostě a jednoduše bez přípravy si koupit co by chtěli. Na každou věc, kterou si chci koupit je třeba šetřit a ukládat peníze stranou, tedy aby se šetření podařilo až do fáze kdy si věc mohu koupit je potřeba danou věc chtít.

Jaké jsou vaše ambice renovace bytu? Přejete si začít opravdu od podlahy, postavit nové příčky, podhledy, novou podlahu? Tyto práce je pravděpodobně lepší a výhodnější zadat odborné firmě jako Gimon s.r.o., která rekonstrukce bytů provádí a dělá to každý den. My jsme doma něco podobného zkoušeli. Z odvedené práce je dobrý pocit, někdy se ušetří peníze, avšak také se toho může nezkušeností hodně zkazit. Samozřejmě je třeba investovat vlastní čas do provádění úprav.

Podívejme se na pár nápadů / činností ohledně renovace a úprav, které bychom mohli udělat:

- Výměna podlahy za nový moderní povrch, například parkety.

- Něco jednoduššího a levnějšího – pokládka lina a nebo výměna koberců a dveří za nové, modernější ( případně neotlučené a jinak poškozené ). Pokud se vám nechce lakovat dveře na jinou barvu, možná bude jednodušší koupit nové dveře, které ladí k nábytku a dalšímu vybavení interiéru. Často dveře opravdu změní vzhled bytu k lepšímu.

- Další výborná věc jak vylepšit oživit byt je nová malba pokojů. Malovat není těžké, avšak vyžaduje to běhání po obchodech, nakupování válečku, barev, krycí igelitové plachty na nábytek a dalšího vybavení. Práci si můžete zjednodušit například s firmou Gimon s.r.o., která malování interiéru provádí. odkaz na jejich prezentaci najdete v tomto článku.

- Rekonstrukce koupelny – určitě zajímavý nápad jak renovovat bytové jádro. V koupelně možná trávíte hodně času každý den. Je to místo, kde se připravujete do práce a kde se připravujete na spánek – tedy velmi důležité místo, kde byste se měli cítit opravdu dobře. Příklady rekonstruovaných koupelen pro inspiraci naleznete na internetu. Stačí použít internetový vyhledávač jako je například Google a nebo Seznam.

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-je-mozne-si-zrenovovat-byt-napady/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>