Rss Feed


Jak funguje oprava notebooků

22. September, 2012 od admin

V případě že máme osobní počítač již po záruce která bývá u nových notebooků asi 24 měsíců. Prodejce nám již pravděpodobně nepomůže a je třeba se obrátit na kvalitní servis notebooků v místě bydliště. Jestliže žádný neznáte, zadejte si do vyhledávače Google město bydliště a servis či opravy notebooků. Například: opravy notebooků Praha 5. Před opravou je také dobré si zjistit přibližnou cenu za opravu protože víme že v dnešní době je možné za cenu větších oprav sehnat funkční notebook z druhé ruky.

Oprava notebooků většinou postupuje v následujících krocích.

1. Kontaktování servisu a sdělení o jaký název a typ notebooku se jedná, sdělení poruchy a okolností vzniku poruchy. Pokud jdete do kamenné prodejny servisu, není nutné se objednávat ale samozřejmě je dobré zjistit zda váš typ závady a typ notebooku mohou opravit, případně za jakou přibližně cenu.

2. Odevzdání notebooku do opravy buď na pobočce a nebo kurýrovi přepravní služby např. PPL formou balíku. Měli byste pravděpodobně získat nějaké potvrzení převzetí notebooku servisem.

3. Následně Vás bude kontaktovat technik o stavu opravy a vyzvednutí opraveného notebooku. Některé servisy notebooků zasílají opravené zboží na Vaší adresu pokud si to přejete, takže nemusíte zdlouhavě cestovat.

Které opravy dobrý servis nabízí?

- Opravy základní desek, grafických karet notebooků
- Opravy a výměny LCD displejů u notebooků
- Opravy a výměny klávesnic
- Opravy a výměny konektorů
- Výměny hardisků a obnova dat z poškozených pevných disků notebooků a PC
- Zvýšení výkonu a optimalizace rychlosti notebooků
- Instalace opreračních systémů Windows do notebooků
- Odstranění počítačových virů z notebooků
- Programování bios
další opravy notebooků.

Firma, která se pozáručními opravami – servisem notebooků profesionálně zabývá je například EGOS CZ s.r.o. se sídlem na Praze 5

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-funguje-oprava-notebooku/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>