Rss Feed


Jak aktivovat produkt služby Steam?

3. November, 2010 od Bobestom

Jedná se o platformu společnosti Valve Corporation, která je určena především k digitální distrubuci počítačových her a komunikaci s přáteli během hraní.

Produkty zde však nenabízí pouze Valve, ale také stovky dalších vydavatelů jako jsou například Activision, 2K Gamesm LucasArts a jiní.

V tomto článku se naučíme tyto tituly pomocí Steamu aktivovat.

Jak získám Steam klíč na nějakou hru?

Způsobů, jak se ke klíči dostat je hromada.

a)Krabicová verze:

Nejsnadnější je zajít do obchodu s počítačovými hrami, nebo elektrem, vybrat si příslušný titul a zakoupit si tzv. „krabicovou“ verzi. To je krabička s instalačními disky a aktivačním klíčem.

b)Koupě přímo na Steamu:

I přímo na Steamu lze tento klíč zakoupit platbou přes kreditní kartu. Poté si však celou hru musíte digitálně stáhnout, což je zdlouhavé, ale ušetříte tím nějakou tu korunu oproti krabicové verzi.

Dále klíče můžete vyhrát, nebo koupit na stránkách zaměřených na distribuci Steamových klíčů.


Co budeme k aktivaci produktu potřebovat?

-Počítač s připojením k internetu

-Steam (počítačový program)

Ke stažení zde: (v horní liště kliknout na „Install Steam“ – zelený rámeček)

http://store.steampowered.com/

-Aktivační klíč

Postup:

Samotná aktivace není nijak komplikovaná, avšak neznalému uživateli, který se Steamem pracuje prvně může trochu zamotat hlavu.

Když jsme tedy Steam nainstalovali a vytvořili si účet, tak se na něj přihlásíme a naběhne nám tabulka, ve které nám je nabízena probíhající akce na nějaký produkt. Tu zavřeme a zjeví se nám konečně základní obrazovka.

V horní liště klikneme na „Hry“ a „Aktivovat produkt ve službě Steam…“. Nyní odsouhlasíme podmínky a zadáme onen klíč. Steam potvrdí aktivaci a v záložce „Moje hry“ by se nám hra měla objevit. Klikneme na ni tedy pravým tlačítkem myši a zvolíme „Instalovat“ hru. Instalaci potvrdíme a počkáme, dokud se nám hra nestáhne. Po úspěšném stažení a instalaci se nám objeví zástupce na ploše, přes kterého hru spustíme.

Přeji příjemnou zábavu. :)

Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-aktivovat-produkt-sluzby-steam/ :)
Děkujeme

Přidejte komentář »

Zatím bez komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>