Rss Feed


Jak a kde zajistit hotelové vybavení

2. December, 2012 od admin

Než člověk začne náhodně nakupovat z různých obchodů napřeskáčku zboží které si myslí že potřebuje do ubytovacího zařízení, bylo by možná vhodné vidět nejdříve nabídku profesionální firmy, která se zabývá prodejem hotelového vybavení, poradenstvím a službami v oboru. Můžete vidět celou nabídku produktů a služeb. Díky internetu, který používáte si výrobky prohlédnete z fotografií a můžete dále získat představu o všech potřebných doplňcích pro Váš hotel nebo jiné ubytovací zařízení.

Už samotný design různých výrobků ve vás může vyvolat mnoho nápadů řešení Vašeho hotelového zařízení a produktů kterými ho vybavit, proto je vhodné prohlédnout si nabídku profesionální firmy – prodejce hotelového vybavení. Zákazníky je třeba si získat nejen výborným osobním přístupem ale také vhodným a vkusným vybavením. Tento článek budu psát na téma obchodu hotelového vybavení CareTrade protože si myslím že tato firma nabízí kvalitní služby a široký sortiment zboží. Produkty jsou samozřejmě podpořeny souvisejícími službami jako je poradenství,  individuální řešení zakázky na míru zákazníkovi, rychlá expedice již do 48 hodin a také internetový obchod k dispozici.

Internetový obchod neupřednostňují všichni ale e-shopy mají i své nesporné výhody, jednoduchosti objednávky. Produkty a vybavení pro hotely můžeme rozdělit do několika hlavních kategorií. Je to zejména vybavení hotelového pokoje, kompletní vybavení recepce hotelů a všech drobností které s tím souvisí. Produkty denní spotřeby – spotřební zboží. Vybavení do koupelny – hotelová kosmetika.

V další části článku si vyzdvihněme zajímavé služby které získáte u profesionálního dodavatele hotelového vybavení jakým společnost CareTrade určitě je.

  • Společnost zajišťuje vlastní výrobu a přípravu zboží v České republice. Společnost CareTrade udává že veškeré zboží je skladem a připravené k expedici do 48 hodin. Doprava zboží s cenou nad 6500kč bez DPH je zdarma.
  • Pravděpodobně se budete chtít zapsat do podvědomí zákazníků mimo jiné i vaší značkou – logem. Můžete k tomu využít kosmetiku a doplňky s logem vaší firmy. Na výrobu kosmetiky s vlastním logem je třeba objednat v množství alespoň 5000 kusů avšak jsou možné i výjimky kde postačí objednávka minimálně 200 kusů zboží.
Share Button
Byl Vám tento článek užitečný? Zmiňte se prosím o něm na svém webu, na fóru nebo v diskuzi.
Adresa článku: http://howtodo.cz/jak-a-kde-zajistit-hotelove-vybaveni/ :)
Děkujeme

1 Komentář »

  1. Zuzi P says:

    díky za tipy ;-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>